УПАКОВКА

Оригінальна ексклюзивна упаковка забезпечить товару будь-якої категорії привабливий вигляд, вигідно підкреслить усі його переваги, допоможе видокремити з ряду подібних виробів. Поглянувши всього лиш раз на якісну оригінальну упаковку, покупцю достатньо для прийняття рішення про покупку. А чи не цього прагне кожен виробник, продавець?

Нестандартна упаковка: її особливості та переваги

Кожна нестандартна упаковка, яку ми створюємо, може бути будь-якої форми, кольору, призначення. Високоякісними матеріалами для її виробництва є:
     • твердий палітурний картон;
     • гофрокартон;
     • звичайний картон будь-якого кольору, у тому числі й друкований;
     • папір та дизайнерський картон.
Варіантів безліч, а це значить, що ми зможемо задовольнити бажання навіть самого вимогливого клієнта. Варто памятати, цікава для покупців упаковка ручної роботи, без сумніву, справить на них позитивне враження, сприятиме збільшенню продажів, підвищенню рейтингу виробника.
Продукція актуальна для будь-якої життєвої та промислової сфери, адже ми створюємо пакування для продуктів харчування, лікарських засобів, авторських смаколиків і солодощів, ексклюзивної косметики, канцелярського приладдя, іграшок, одягу та багатьох інших товарів.


 

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ ?

ПОДЗВОНІТЬ НАМ
Головний офіс

ТОВ "Grace Group",
вул. Олекси Тихого (Виборзька), 84.
м. Київ, Україна

Наші телефони

+38 (050) 448-45-74
+38 (050) 445-15-22
+38 (050) 664-12-20

Наш email