ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ

   Паперові пакети сьогодні є досить популярним видом пакування товару, рекламного матеріалу чи презентів, завдяки своєму презентабельному вигляду та екологічності. На відміну від поліетиленових аналогів, стильні та ексклюзивні паперові пакеті набагато комфортніші в експлуатації, безпечніші для довкілля.

  Паперові пакети на замовлення – види та переваги
Практично кожен сучасний виробник товарів бажає привернути увагу покупців до своєї продукції, зробити її впізнаною для споживачів та більш привабливою. Для реалізації такого завдання рекомендуємо приділити увагу пакуванню товару, що повинен мати гідний та оригінальний вигляд.

   Компанія Grace Group виготовляє паперові пакети на замовлення різних форм, розмірів. Кожен наш виріб стає неповторним шедевром, приємно дивує замовника та його покупців своєю бездоганністю, якістю.

   Ви можете замовити паперові пакети наступних видів:
   • крафт-пакети з прямокутним дном та міцними ручками, які вирізняються комфортом у користуванні, міцністю;
   • білі та кольорові вироби, друковані крафт-пакети з дизайнерського картону та паперу, які приваблюють з першого погляду;
   • пакети для пляшок і пляшечок, в яких враховані абсолютно всі вимоги клієнта;
   • маленькі паперові пакети для пакування спецій, кави, чаю чи інших сипучих продуктів;
   • класичні та водночас оригінальні еко пакети з паперу, що можуть бути доповнені логотипами чи надписами;
   • ламіновані пакети (еко-бокси), які є незамінні у ресторанах, кафе, а також у сфері фаст-фуду, адже в них можна розмістити їжу, не пошкодивши подачу, її гарний вигляд.
Основними матеріалами виробництва пакетів є крафтовий або крейдований папір, однотонний чи з друком, фірмовим зображенням, при бажанні доповнений ламінованою плівкою.

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ ?

ПОДЗВОНІТЬ НАМ
Головний офіс

ТОВ "Grace Group",
вул. Олекси Тихого (Виборзька), 84.
м. Київ, Україна

Наші телефони

+38 (050) 448-45-74
+38 (050) 445-15-22
+38 (050) 664-12-20

Наш email